lista uzgajivača | lista uzgajivačnica

Uzgajivačnice

 ime   legalasortiraj silazno   prvo   posljednje  vlasnik
Ljupkovi tornjaci 37 2001.2018.Ljupko Marinčić
Boss-Tor 30 2008.2018.Darko Kelemenić
Od Haračića 28 2003.2012.Dino Haračić
Cro U Can 27 2003.2016.Anton Vučak
Zagrebački biseri 25 1994.2010.Mirjana Vasiljev
King - Tor Croatia 24 1996.2005.Drago Budimir, Andrea Budimir
Od Crne Ramske 18 1997.2015.Stipo Jelić
Dalmatinski vrisak 15 2013.2018.Robert Filipović
Iz srca Slavonije 13 2002.2010.Gordana Rončević, Damir Rončević
Od Tuzle 12 2008.2012.Enver Đapo
Vala Liburna 12 2008.2018.Lorena Kovačiček
Hrvatsko blago 11 2000.2009.Berislav dr. Pašalić
Grossmutter Berg 11 2007.2017.Petar Jurić
All Petrina's 10 1999.2017.Ljiljana Nakić-Petrina
Les Hauts de Malforet 10 2011.2016.Patrick Rouchon
Od Salkića 9 1996.2007.dr. Alen Salkić
Hrvatska dika 8 2007.2015.Marko Vojić
Zlatna šapa 8 2008.2015.Borna Sačerić
Tornjaci - Mišić 7 2008.2018.Jadranko Mišić
Od Bobovca 7 2005.2010.Semir Mušija
Od Tomislavgrada 7 1999.2007.Drago Šarić
Tor Podravski Dragulji 6 2004.2007.Dragutin Gazivoda
Plehan 5 2004.2013.fra Mirko Filipović
Bony-Tor 5 1994.2000.Zdenko Cerin, Maja Cerin
Oršolić 5 2002.2006.Robert Oršolić
Ben Quick 4 2013.2016.Ruzmir Ćorhasanović
Tor Bohemia 4 2014.2018.Jasmina Petlach
Gemyland 4 2005.2007.Almir Šabanović
Dizdar 4 2001.2003.Ivo Dizdar
Piasevoli 3 2000.2000.Vedrana Piasevoli
Duvanjska baština 3 2008.2010.Ante Vukadin
Od Vran planine 3 2006.2012.Jozo Matić - Trenić
Planinski vitez 3 2007.2017.Natalija Lepušić
Ispod Svetog križa 3 2015.2018.Denis Jarnević
Iz Malega Vrhka 3 2007.2010.Mišo Šapec
Od Borove Glave 3 2014.2017.Mato Markov
Riva's Dogs 3 2000.2002.Vanja Rađenović Fijan
Miral Castle 3 2013.2017.Almir Ibrić
Canmontana 3 2011.2013.Kristijan Žužak
Von Almohof 2 2004.2005.Alen Srdelić
Ljupkovi potomci 2 2011.2012.Marijana Filipović
Tornjaci 2 2000.2001.Nikola Matuka
Rumblerush's 2 2012.2014.Sari Teerisaari
Canis Montanus 2 2001.2003.Zdenko Devald
Of Gacka Valley 2 2014.2015.Gaelle Chantrel
Zavelim-Bilogora 2 2008.2011.Josip Trogrlić
Sokolova 2 1994.1995.Damir Sokolović
Zlata Draga's 2 -2016.Draga Srakar
Od Badrova 2 2011.2015.Damir Badrov
Cro Dog 2 2014.2016.Siniša Hercog
Od Meljančića 2 2001.2003.Janko Meljančić
Od Gavranovića 2 2011.2014.Ante Ivanović
Od Novoselske šume 2 2006.2007.Dragan Šarčević
Tertzo's 2 2009.2010.Ina Olsen
Assertor Unicus 2 2012.2014.Dalibor Kelemenić
Od Modraca 1 2011.2011.
Tejakes 1 2012.2012.Teija Haaga
Rumskie Molosy 1 2015.2015.Beata Kaczorowska
Cro Canis 1 2010.2010.Dubravko Popac
Žepački 1 2015.2015.Perica Jukić
Terra Slavonica 1 2015.2015.Krešimir Bolšec
Von Castel Turm 1 2003.2003.Vladimir Hržić
vom Lohhof-Rudel 1 2009.2009.Simone Frank-Adžić
Malowana Izba 1 2012.2012.Jakub Boćko
Gulden Land 1 2014.2014.Ivan Linhart
Makarska 1 1999.1999.dr. Zoran Jurišić
Agram-Tor 1 2002.2002.Alenka Šlibar-Vuzem
Od Hrca 1 2015.2015.Hrvoje Pavičić

Tablica je generirana na temelju podataka iz baze koji nisu uvijek potpuni.
Ako imate nadopune, kontaktirajte me.