lista uzgajivača | lista uzgajivačnica

Uzgajivačnice

 ime   legala   prvosortiraj uzlazno   posljednje  vlasnik
Sokolova 2 1994.1995.Damir Sokolović
Bony-Tor 5 1994.2000.Zdenko Cerin, Maja Cerin
Zagrebački biseri 25 1994.2010.Mirjana Vasiljev
Od Salkića 9 1996.2007.dr. Alen Salkić
King - Tor Croatia 24 1996.2005.Drago Budimir, Andrea Budimir
Od Crne Ramske 18 1997.2015.Stipo Jelić
All Petrina's 9 1999.2016.Ljiljana Nakić-Petrina
Makarska 1 1999.1999.dr. Zoran Jurišić
Od Tomislavgrada 7 1999.2007.Drago Šarić
Piasevoli 3 2000.2000.Vedrana Piasevoli
Tornjaci 2 2000.2001.Nikola Matuka
Riva's Dogs 3 2000.2002.Vanja Rađenović Fijan
Hrvatsko blago 11 2000.2009.Berislav dr. Pašalić
Dizdar 4 2001.2003.Ivo Dizdar
Ljupkovi tornjaci 32 2001.2015.Ljupko Marinčić
Od Meljančića 2 2001.2003.Janko Meljančić
Canis Montanus 2 2001.2003.Zdenko Devald
Agram-Tor 1 2002.2002.Alenka Šlibar-Vuzem
Iz srca Slavonije 13 2002.2010.Gordana Rončević, Damir Rončević
Oršolić 5 2002.2006.Robert Oršolić
Od Haračića 28 2003.2012.Dino Haračić
Von Castel Turm 1 2003.2003.Vladimir Hržić
Cro U Can 27 2003.2016.Anton Vučak
Plehan 5 2004.2013.fra Mirko Filipović
Tor Podravski Dragulji 6 2004.2007.Dragutin Gazivoda
Von Almohof 2 2004.2005.Alen Srdelić
Od Bobovca 7 2005.2010.Semir Mušija
Gemyland 4 2005.2007.Almir Šabanović
Od Vran planine 3 2006.2012.Jozo Matić - Trenić
Od Novoselske šume 2 2006.2007.Dragan Šarčević
Grossmutter Berg 10 2007.2016.Petar Jurić
Planinski vitez 3 2007.2017.Natalija Lepušić
Iz Malega Vrhka 3 2007.2010.Mišo Šapec
Hrvatska dika 8 2007.2015.Marko Vojić
Duvanjska baština 3 2008.2010.Ante Vukadin
Boss-Tor 27 2008.2017.Darko Kelemenić
Zavelim-Bilogora 2 2008.2011.Josip Trogrlić
Zlatna šapa 8 2008.2015.Borna Sačerić
Od Tuzle 12 2008.2012.Enver Đapo
Vala Liburna 10 2008.2016.Lorena Kovačiček
Tornjaci - Mišić 6 2008.2016.Jadranko Mišić
vom Lohhof-Rudel 1 2009.2009.Simone Frank-Adžić
Tertzo's 2 2009.2010.Ina Olsen
Cro Canis 1 2010.2010.Dubravko Popac
Canmontana 3 2011.2013.Kristijan Žužak
Ljupkovi potomci 2 2011.2012.Marijana Filipović
Od Badrova 2 2011.2015.Damir Badrov
Od Gavranovića 2 2011.2014.Ante Ivanović
Od Modraca 1 2011.2011.
Les Hauts de Malforet 10 2011.2016.Patrick Rouchon
Rumblerush's 2 2012.2014.Sari Teerisaari
Malowana Izba 1 2012.2012.Jakub Boćko
Tejakes 1 2012.2012.Teija Haaga
Assertor Unicus 2 2012.2014.Dalibor Kelemenić
Dalmatinski vrisak 12 2013.2017.Robert Filipović
Ben Quick 4 2013.2016.Ruzmir Ćorhasanović
Miral Castle 2 2013.2015.Almir Ibrić
Cro Dog 2 2014.2016.Siniša Hercog
Od Borove Glave 2 2014.2016.Mato Markov
Tor Bohemia 3 2014.2017.Jasmina Petlach
Of Gacka Valley 2 2014.2015.Gaelle Chantrel
Gulden Land 1 2014.2014.Ivan Linhart
Žepački 1 2015.2015.Perica Jukić
Terra Slavonica 1 2015.2015.Krešimir Bolšec
Rumskie Molosy 1 2015.2015.Beata Kaczorowska
Ispod Svetog križa 1 2015.2015.Denis Jarnević
Od Hrca 1 2015.2015.Hrvoje Pavičić
Zlata Draga's 1 2016.2016.Draga Srakar

Tablica je generirana na temelju podataka iz baze koji nisu uvijek potpuni.
Ako imate nadopune, kontaktirajte me.