lista uzgajivača | lista uzgajivačnica

Uzgajivačnice

 imesortiraj silazno   legala   prvo   posljednje  vlasnik
Žepački 1 2015.2015.Perica Jukić
Zlatna šapa 8 2008.2015.Borna Sačerić
Zlata Draga's 1 2016.2016.Draga Srakar
Zavelim-Bilogora 2 2008.2011.Josip Trogrlić
Zagrebački biseri 25 1994.2010.Mirjana Vasiljev
Von Castel Turm 1 2003.2003.Vladimir Hržić
Von Almohof 2 2004.2005.Alen Srdelić
vom Lohhof-Rudel 1 2009.2009.Simone Frank-Adžić
Vala Liburna 10 2008.2016.Lorena Kovačiček
Tornjaci - Mišić 6 2008.2016.Jadranko Mišić
Tornjaci 2 2000.2001.Nikola Matuka
Tor Podravski Dragulji 6 2004.2007.Dragutin Gazivoda
Tor Bohemia 2 2014.2016.Jasmina Petlach
Tertzo's 2 2009.2010.Ina Olsen
Terra Slavonica 1 2015.2015.Krešimir Bolšec
Tejakes 1 2012.2012.Teija Haaga
Sokolova 2 1994.1995.Damir Sokolović
Rumskie Molosy 1 2015.2015.Beata Kaczorowska
Rumblerush's 2 2012.2014.Sari Teerisaari
Riva's Dogs 3 2000.2002.Vanja Rađenović Fijan
Plehan 5 2004.2013.fra Mirko Filipović
Planinski vitez 2 2007.2013.Natalija Lepušić
Piasevoli 3 2000.2000.Vedrana Piasevoli
Oršolić 5 2002.2006.Robert Oršolić
Of Gacka Valley 2 2014.2015.Gaelle Chantrel
Od Vran planine 3 2006.2012.Jozo Matić - Trenić
Od Tuzle 12 2008.2012.Enver Đapo
Od Tomislavgrada 7 1999.2007.Drago Šarić
Od Salkića 9 1996.2007.dr. Alen Salkić
Od Novoselske šume 2 2006.2007.Dragan Šarčević
Od Modraca 1 2011.2011.
Od Meljančića 2 2001.2003.Janko Meljančić
Od Hrca 1 2015.2015.Hrvoje Pavičić
Od Haračića 28 2003.2012.Dino Haračić
Od Gavranovića 2 2011.2014.Ante Ivanović
Od Crne Ramske 18 1997.2015.Stipo Jelić
Od Borove Glave 2 2014.2016.Mato Markov
Od Bobovca 7 2005.2010.Semir Mušija
Od Badrova 2 2011.2015.Damir Badrov
Miral Castle 2 2013.2015.Almir Ibrić
Malowana Izba 1 2012.2012.Jakub Boćko
Makarska 1 1999.1999.dr. Zoran Jurišić
Ljupkovi tornjaci 32 2001.2015.Ljupko Marinčić
Ljupkovi potomci 2 2011.2012.Marijana Filipović
Les Hauts de Malforet 10 2011.2016.Patrick Rouchon
King - Tor Croatia 24 1996.2005.Drago Budimir, Andrea Budimir
Iz srca Slavonije 13 2002.2010.Gordana Rončević, Damir Rončević
Iz Malega Vrhka 3 2007.2010.Mišo Šapec
Ispod Svetog križa 1 2015.2015.Denis Jarnević
Hrvatsko blago 11 2000.2009.Berislav dr. Pašalić
Hrvatska dika 8 2007.2015.Marko Vojić
Gulden Land 1 2014.2014.Ivan Linhart
Grossmutter Berg 10 2007.2016.Petar Jurić
Gemyland 4 2005.2007.Almir Šabanović
Duvanjska baština 3 2008.2010.Ante Vukadin
Dizdar 4 2001.2003.Ivo Dizdar
Dalmatinski vrisak 10 2013.2016.Robert Filipović
Cro U Can 27 2003.2016.Anton Vučak
Cro Dog 2 2014.2016.Siniša Hercog
Cro Canis 1 2010.2010.Dubravko Popac
Canmontana 3 2011.2013.Kristijan Žužak
Canis Montanus 2 2001.2003.Zdenko Devald
Boss-Tor 25 2008.2016.Darko Kelemenić
Bony-Tor 5 1994.2000.Zdenko Cerin, Maja Cerin
Ben Quick 3 2013.2014.Ruzmir Ćorhasanović
Assertor Unicus 2 2012.2014.Dalibor Kelemenić
All Petrina's 9 1999.2016.Ljiljana Nakić-Petrina
Agram-Tor 1 2002.2002.Alenka Šlibar-Vuzem

Tablica je generirana na temelju podataka iz baze koji nisu uvijek potpuni.
Ako imate nadopune, kontaktirajte me.